Gökçe Soğutma Nemlendirme Otomasyon Soğuk Hava Deposu İmalatçısı

Ana sayfa > Gökçe Soğutma Nemlendirme Otomasyon Soğuk Hava Deposu İmalatçısı

1999 Yılında, endüstriyel soğutma ve iklim cihazları cihazları konusunda montaj ve bakım hizmetleri yürütmek amacıyla kurulan işletmemiz, çağın gerekleri ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda artan enerjisi, kadrosu ve ekipmanı ile hizmetinize devam etmektedir, arz ederiz;

''İthal ya da yerli her bir yedek parça ve sarf malzemesi, enerji ve iş gücü, müşterimizin soğuk deposundaki her bir ürün milli servettir ve korunmak zorundadır '' Düşüncesi ile;

     Sürekli değişen insan ihtiyaçları karşısında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederiz. Tamir ederek değil, arızayı önleyerek para kazanmak başlıca ilkemiz, hedefimiz ve iddiamızdır. Yeni yatırımlar, modernizasyon ve rutin bakımlarda, az enerji harcayarak çok iş gören sistemler oluşturmaya çalışırız.

     Büyük kapasiteli soğuk hava deposu, meyve soğuk depoları, balık şoklama cihazı, gıda fabrikaları projelendirme, fabrikadan tüketiciye kadar soğuk zincirin tamamıını kapsayacak şekilde  proje, uygulama, rutin bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. 

 Rooftop klima cihazları, chiller grupları, vidalı kompresörlü büyük kapasiteli soğutma üniteleri ve hava kurutucu sistemler ile gıda dışı endüstriyel soğutma gruplarında 25 yıllık  bilgi birikimi arz etmekteyiz. 

     Yurt çapında soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve ustalarımız ile  uzun bir geçmişe sahip dostluğumuz ve iş birliğimiz bulunmaktadır. Cihaz ve yedek parça konusunda alternatif yelpazemizin geniş olmasını, fiyat avantajı ve hızlı temin kaabiliyetimizi buna borçluyuz. 

         İnverter teknolojisi, otomasyon, uzaktan izleme, ısı kayıt sistemleri ve DEVVSİS tescilli markası ile ürettiğimiz ozon jeneratörlerimiz ve patentli nemlendirme cihazlarımız ile sektöre yenilikler katmaya ve yön vermeye gayret ediyoruz.


     Değerli tavsiyelerinizi ve iş birliğinizi bekler, saygılar sunarım...


Rifat KUNDAK