GÖKÇE SOĞUTMA Nemlendirme Otomasyon

Ana sayfa > GÖKÇE SOĞUTMA Nemlendirme Otomasyon

1999 Yılında, endüstriyel soğutma ve iklim cihazları cihazları konusunda montaj ve bakım hizmetleri yürütmek amacıyla kurulan işletmemiz, çağın gerekleri ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda artan enerjisi, kadrosu ve ekipmanı ile hizmetinize devam etmektedir, arz ederiz;


''İthal ya da yerli her bir yedek parça ve sarf malzemesi, enerji ve iş gücü, müşterimizin soğuk deposundaki her bir ürün milli servettir ve korunmak zorundadır '' Düşüncesi ile;


     Sürekli değişen insan ihtiyaçları karşısında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederiz. Tamir ederek değil, arızayı önleyerek para kazanmak başlıca ilkemiz, hedefimiz ve iddiamızdır. Yeni yatırımlar, modernizasyon ve rutin bakımlarda, az enerji harcayarak çok iş gören sistemler oluşturmaya çalışırız.


     Soğuk depo cihazları ve izolasyon panelleri konusundaki uzmanlığımızın yanında;  Rooftop klima cihazları, chiller grupları, vidalı kompresörlü büyük kapasiteli soğutma üniteleri ve hava kurutucu sistemler bakım, onarım, modernizasyonu konusunda 20 Yıllık deneyim ile hizmet vermekteyiz.

     Yurt çapında soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve ustalarımız ile  uzun bir geçmişe sahip dostluğumuz ve iş birliğimiz bulunmaktadır. Cihaz ve yedek parça konusunda alternatif yelpazemizin geniş olmasını, fiyat avantajı ve hızlı temin kaabiliyetimizi buna borçluyuz. 

         İnverter teknolojisi, otomasyon, uzaktan izleme, ısı kayıt sistemleri ve DEVVSİS tescilli markası ile ürettiğimiz nemlendirme cihazları ve ozon jeneratörleri ile sektöre yenilikler katmaya ve yön vermeye gayret ediyoruz.


     Değerli tavsiyelerinizi ve iş birliğinizi bekler, saygılar sunarım...


Rifat KUNDAK